Hakkımızda

2020 yılında Mustafa Furkan Şen sahipliğinde alan adı kaydı ile başlattığımız bu yolculuğumuzu, ilk başlarda teknoloji haber sitesi olarak planlamıştık. Fakat 2021 yılında insanların eğlenceli içerikler okuyabileceği, okuyucuların da eğlenceli içerikler paylaşabileceği, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği(özel mesajlaşma bölümü yok) biraz takılıp çıkacağınız,aynı zamanda eğleneceğiniz bir site daha yayına almaya karar verdik. Tramvayda, Metro’da, Marmaray’da kısacası yolculuk yaparken veya hayatın koşuşturmacasından çok sıkıldığınızı ve bunaldığınızı biliyorsun uz. Çünkü aynı durumlarla biz de karşılaşıyoruz.

-“Şöyle bir site olsa da eğlenceli içerikler okusam, bir kaç bilgi edinsem, kendimi test etsem, veya canımın sıkılmasını geçirse!“ dediğiniz anda bir tık yakınınızda olmayı amaçlıyoruz. Tek gelir kaynağımız site içerisine aldığımız reklamlar. Malumunuz dünyanın hiç bir yerinde gelir olmadan bir işe vakit harcayamıyorsunuz. Önceliğiniz size gelir getiren işler oluyor. Bizler de sitenin gelişimi ve popülerliğinin artması için site içerisindeki reklamlar hariç sponsorluk arayışı içerisindeyiz. 2 yıl boyunca site üzerinden 1 kuruş bile kazanamadan bu siteyi yayında tuttuk.

Evet biliyoruz hakkımızda sayfasında neden bunları yazdığımızı merak ediyorsunuz. Aslında bu anlattıklarımız bizi tanımlıyor. Gelir olmadan, kendimizi geliştirerek bir yola çıktık. Çıktığımız bu yolculukta başarısız olsak bile en azından denedik diyeceğiz. Başarısızlıkta bile bir şeyler öğrendik diyebileceğiz. Sizler de sitemizde içerikler yayınlayarak kendinizi geliştirebilir ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki biz de bir okuyucuyuz. Sizlerin sitemizde paylaşacağınız içeriklerinizi görmek için sabırsızlanıyoruz. 🙂