Genel

En Trend Erkek Saç Kesimleri

0
Lütfen Oturum aç veya Kayıt Ol bunu yapmak için.

2020 yılında, herkesin evde kalması ve kuaförlerin kapanması nedeniyle saç stillerinde de oldukça değişim yaşandı. Saçlar ve sakallar uzayarak 2021-2022 trendlerini şekillendirdi. Geçmiş yıllarda gördüğünüz modellerden bazıları yeniden gündeme geldi. Trendlerden düşmeyen modeller ise ufak değişimler geçirdi. 

 

İşte sizin için hazırladığımız en yeni erkek trend saç modelleri.

#1

Long Comb Over

Saçlarınız uzunsa ve farklı bir model arayışındaysanız, bu model tam sizin için. Zarif bir kesim olarak nitelendirilen Comb Over için işe saçlarınızı sağa ya da sola ayırmakla başlayın. Ayırdığınız saçlarınızda, diğer yöne göre daha kısa kalan kısmı üç numara kestirin. Hatta simetrik bir görüntü için kısa kalan kısım diplerinizde üç numara ile başlayıp kulak kenarlarında sıfır numara kesime kadar gidebilir.
#2

Spiky ve Textured Tuft

Tüm saç uçlarının şekillendirme ile, yukarı doğru uzun ve sivri bırakıldığı bu model 90’ların en popüler modelleri arasından çıkıp günümüze geliyor. Rock, punk grupları ve motorcular arasında sık sık göreceğiniz bu saç kesimi ile oldukça cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine yan kısımları diğer bölgelere göre daha kısa tutacağınız bu saç modeline kavuşmak için saçlarınızın üst kısmını tarzınıza göre havaya kaldırarak şekillendirmeniz yeterli.
#3

SlickBack Undercut

Son birkaç yılın en tercih edilen saç kesimi olması, Slickback modelin bu sezon da trendler arasında olmasını sağladı. Saçlarınız uzunsa bu modeli kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yanlarınızın ve ensenizin 3 numara hatta tercihe göre 0 numara kesim olduğu, üstlerin ise olabildiğince uzun kaldığı bu model oldukça zamansız ve çekici. Şekillendirmek için, saçlarınızın uzun kısmını bir şekillendirici yardımıyla arkaya doğru taramanız yeterli.
#4

Medium Side

Güncel, zamansız ve zahmetsiz bir kesim arayanların tercih edeceği, orta uzunlukla saç tellerinden oluşan Medium Side da son birkaç sezondur trend olan modeller arasında. Biraz stil katmak için hafif katlar verdirebilir, yan kısımları ve ensede kalan saçları diğer kısımlara göre biraz daha kısa tutabilirsiniz.
#5

Military Long

Geleneksel asker kesiminin bir çeşidi olan bu model bildiğimiz versiyondan biraz daha uzun olmasıyla öne çıkıyor. Saçlarınızın alt kısmının üstlere göre daha kısa kalması Military Long’a sahip olmanız için yeterli. Özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.
Seks Sırasında Partnerinizin Kulağına Fısıldayabileceğiniz 8 Tahrik Edici Cümleyi Seçiyoruz
En Çok Korkulan 10 Filmi Sizler İçin Derledik
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu yazı için zaten tepki gösterdim.

Tepkiler