Genel

Sence Düğün Organizasyonu Hangi Mekanda Olmalı?

0
Lütfen Oturum aç veya Kayıt Ol bunu yapmak için.

Düğün organizasyon türlerinin farklı seçenekleri bulunuyor. Bunların başında düğünün yapılacağı mekan geliyor. Mekanın ambiyansı, genişliği, hayalindeki konsepte ya da mevsime uygun olup olmaması, tüm organizasyon sürecini etkileyebiliyor. İşte mekana göre düğün organizasyon çeşitleri:

#1

Havuz Başı Düğün Organizasyonu

Açık havada, elegant bir düğün yapmak istersen de havuz başı düğün mekanlarını araştırmaya başlayabilirsin. İster yemekli ister kokteyl tarzı bir organizasyon için bu mekanları tercih edebilir, havuz da dahil, mekanda istediğin konsepte uygun süsleme yaptırabilirsin.
#2

Kır Düğünü Organizasyonu

İlkbahar ve yaz aylarının güzel havasını düğününe taşımak isteyen çiftlerin tercihi kır düğünleri oluyor. Doğayla iç içe, ferah bir ortam sunan kır düğünü mekanlarında yapılacak düğünlerde fotoğraf, şeker, oyun, hatıra köşesi gibi farklı dekor ögeleri kullanmak için de uygun alan bulunuyor.
#3

Tekne Düğünü Organizasyonu

Tekne ve yatların açık ve kapalı alan olmak üzere farklı alternatifler sunmaları, farklı hava koşullarında sorunsuz bir düğün yapmaya olanak sağlar. Ayrıca pek çok firma açılır-kapanır tavan seçeneği sunuyor. İster küçük bir teknede mütevazi bir düğün organize et, ister büyük bir yat kirala, yaz-kış keyifli ve farklı bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin.
#4

Kumsal Düğünü Organizasyonu

Deniz-kum-güneş… Düğününe bu huzur verici eşlik etsin istiyorsan kumsal düğünü yapmayı düşünebilirsin. Uçuk uçuş bir gelinlik, rahat bir damatlık ve temana uygun şekilde hazırlanan dekorasyonla harika bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin. Üstelik bir duvarın ya da fonun önündense denize karşı, gün batımı manzarası eşliğinde “Evet” demeyi kim istemez?
#5

Düğün Salonları ve Sosyal Tesislerde Düğün

Bu mekanlar, özellikle kalabalık davetler için ideal ve saydığımız diğer mekanlara kıyasla daha uyun fiyatlı olmaları nedeniyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Göz alıcı bir ambiyans yaratabileceğin alana sahip olmaları da cabası!
#6

Tarihi Mekan Düğünleri

İhtişamlı bir düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihi, geniş, ferah ve nostaljik ortamıyla tarihi düğün mekanları oluyor. Birçok tarihi mekanın açık alan seçenekleri olsa da düğün organizasyonunda tarihi dokudan yararlanmak istersen bu mekanların kapalı alanlarını tercih edebilirsin.
#7

Restoran Düğünleri

Eğer butik bir organizasyon planlıyorsan da restoranlar ile kulüpler ve davet alanlarını seçeneklerin arasında alabilirsin. Az davetli sayısına sahip, sakin bir düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftler, bu mekanları tercih ediyor.
#8

Otel Düğünleri

Eğer hem ihtişamlı hem de elegant bir salonda evlenmeyi düşünüyorsan otellerin davet salonlarını tercih edebilirsin. Geniş, ferah, yüksek ve göz alıcı yapıdaki bu mekanlar, görkemli bir organizasyon için ideal.
Yaşlanmayı Yavaşlatan Besinler!
YURT DIŞINDA GEZİLİP GÖRÜLESİ YERLER
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu yazı için zaten tepki gösterdim.

Tepkiler